Ranní report

18. dubna 2008 v 7:28 | Jindra.Z. |  Reporty (archiv)
Dnes očekávám neutrální obchodování..

bez významnějších kurzových změn v dopoledních hodinách. Podstatnou zprávou v odpoledních hodinách je zveřejnění výsledků společnosti Citigroup, Caterpillar. Výsledky obou společností mohou ovlivnit náladu v odpoledních hodinách. Dnes bez makroekonomických ukazatelů v USA. Včerejší obchodování na zámořských trzích probíhalo převažně v záporném teritoriu. Výsledky společností Nokia, Merrill Lynch investrory příliš nepotěšily. Po zavření trhů v USA, zveřejnil výsledky Google, jenž překvapil velmi pozitivními výsledky za 1Q. Což může být dnes vzpruhou evropským titulům v ranních hodinách.
Polská burza: včerejší závěr obchodování mírně v záporu. Nicméně vrámci celé seance, jsme byly svědky i procentního zhodnocení WIG 20. Bohužel zveřejněné výsledky zámořských společností byly negativním impulzem pro bankovní sektor, jenž nenaplnil moje očekávání.
Tituly WIG 20 dnes:
  • KGHM: naplnil moje očekávání, kteřé jsem předpokládal "zavřel" nad hodnotami 105PLN, samozřejmě i za přispění růstu ceny mědi. Již třetí růstová seance naznačuje pozitiní trend, který by mohl vydržel. Dnes očekávám v úvodu mirný pokles k hodnotám 104, avšak titul zůstává stále mezi preferovanými s potencionálem růstu.
  • GRUPA LOTOS: včerejší nevýrazné obchodování, dnes změní dosažení hranice 34.
  • PKN ORLEAN: jak jsem již uvedl v minulém reportu, zmíněný pokles se v úvodu změnil ve strmý růst na hodnotu 42PLN. Tento titul je velmi poptáván na hodnotách okolo 40,80, kde působí jako odrazový můstek na cestě vzhůru. Dnešní seanci bych očekával na hodnotách okolo 42P LN a více. Nicméně v závěru zřejmě nedosáhne zmíněných 42PLN.
  • TPSA: tento titul stále doporučuji kupovat, nicméně hodnota 22PLN se stává slušnou rezistentí hranicí. Dle mého názoru již brzy přijde proražení a následný růst k 23PLN. Bohužel dnes to zřejmě opět nebude. Doporučuji i nadále sledovat.
  • PEKAO: včerejší otevření na hodnotách 199PLN, jen potvrdilo moji předpověď. Nicméně na této hranici ukončili kupci své obchody. K proražení hranice 200PLN, bude třeba určité pozitivní informace...Třeba právě od Citigroup?
  • PKO: včerejší zklamání a dnešní den? Předpokládám v moci Citigroup.Hodnoty 44-45PLN, vidím jako maximální dnešního dne.
  • TVN: dnes k 23PLN bude maximum.
  • NETIA: 3,65-3,70PLN bude pásmo, ve kterém setrvá i po dnešní seanci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se Vám libí stránky WIG20?

Ano. 64% (48)
Nevím. 16% (12)
Nelíbí. 20% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama