Citizens Republic Bancorp, Inc. (doporučuji sledovat)

26. září 2009 v 8:35 | Jindra.Z. |  Reporty (archiv)Citizens Bank je bankovní společnost, poskytující finanční služby pro širokou veřejnost. Citizens Bank je 42. největší bankovní (holdingovou společností) se sídlem ve Spojených státech. Kořeny společnosti sahají až do roku 1871.

...až nezvykle vysoké "volume" posledních dní, na grafu TA snaha posunout titul nad 0.90USD a výše, chuť nakupovat i při negativní náladě na trzích....to je jen část z důvodů, pro výrazný pohyb směrem vzhůru u společnosti Citizens Bank.

Nákup realizován na 0.75USD s 1/2 plánovaného kapitálu.


Váš názor????


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pepa pepa | 27. září 2009 v 15:44 | Reagovat

zdravím,crbc sleduji(a mám) taky,objemy opravdu na 4násobku průměru,a vždy při poklesu pod 0,7 obrovské nákupní pokyny myslím že krátkodobý růst s následnými poklesy je možný a dlouhodobější (u většiny titulů)začne až v listopadu,jinak jsem doplnil DPTR,jak to dopadlo s ACAS kurs se zrovna zvedl na 3,2 vyšel prodej?

2 Jindra Jindra | 29. září 2009 v 9:14 | Reagovat

Dobrý den, ano objemy obchodů u CRBC jsou vysoce nadprůměrné. A je to i pochopitelné...laicky řečeno trh NADAQ zadal podmínky, že cena společnosti CRBC musí být v dohledné době nad 1USD, nebo hrozí tzv. "delisting from NASDAQ". Takže začíná čas pravdy:)
Znepokojen jsem však s vývojem u PCBC, kde se proslýchá, že není vše úplně v pořádku a začínám slýchat slovo FDIC. (Takže doufám, že mě v brzké době nečeká pozastavení obchodování a následný bankrot.) Ale to je zatím velmi přehnané. Včera mě upřímně překvapil vývoj u DPTR - očekával jsem posun směrem nahoru, při tak pozitivní náladě. Na grafu byl náznak změny trendu..Ještě tam není vše ok..

3 pepa pepa | 30. září 2009 v 19:11 | Reagovat

dobrý večer,dnes jsem prodal crbc-vše s mírným ziskem,je vidět snaha tlačit titul falešnými nákupními příkazy které hned mizí takže je to čím dál větší riziko a pohyby se posouvají spíše dolů,u pcbc jsem na  yaho financial našel asi 5 zpráv o žalobách(od 5 různých -law office) za zmařené investice a podvodech v účetnictví,myslím že je to taky dost velké riziko,ale u titulů na trading o to jde,jen to che dobrý odhad při výběru,

4 Jindra Jindra | 1. října 2009 v 8:06 | Reagovat

Zdravím. Zřejmě sledujeme živá data společně na NYXdata, že? Také tam vidím, občas zvláštní příkazy. Myslíte, že se jedná o falešné příkazy? To přeci nemůžeme poznat, ani vidět zda se zaobchodují nebo ne. Lze se jen domnívat, zda přes uvedený server (NYXdata)opravdu vidíme hloubku trhu.
PCBC - velké zklamání, nicméně můj stop loss byl již dávno proražen. Zprávy o kterých mluvíte, jsem již registroval před vstupem do obchodu. Není to nic zásadního, že investoři podávají žaloby na podobné věci. S tím se setkávám dost často. Spíše je rozhodující - vysledek sporu. Včera v úvodu byl docela sešup - špatná data, ale jak rychle se trh "oklepal" a opět v zeleném. Je to v poslední době dost opakující se jev. Upřímně jsem zvědavý na výsledky za 3Q, co na to trh.
Jinak mrkněte na CPF - ta se zdá být poněkud v lepším pořádku než PCBC, nicméně nemyslím si, že právě PCBC je právě až takový risk. Už jednou jsem se spálil u CNB a průběh byl opravdu rozdílný.

5 pepa pepa | 2. října 2009 v 11:01 | Reagovat

s těmi příkazy nevim,zaregistroval jsem na necelou vteřinu několikrát poptávku 124tis ks,no ať je to jak chce nahoru se tomu moc nechce,pro mě stejně platí pokud crbc bude pod 0,7 tak ho znovu koupím,pcbc včera snad našlo podporu,nechce se mi kupovat pokud to poskakuje v klesajícím trendu a pak ještě ztrátově prodávat to nikam nevede,jinak sleduji nějakých 10-12 akcií a mám to pořád červené tak nevím,mmj-ARIA,PCS,CRME,já myslím že trochu silnější firmy už musí snad jen růst i když to potrvá pár měsíců,CPF dost volatilní s podporou kolem 2 jen vystihnout růstovou vlnku,v německu vrátili do indexu IFX s cílovkou 4 eur ten by taky mohl přidat,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama